خرید از نوژن

خرید از نوژن

خرید از نوژن

سایت ما شامل محصولات چوبی با قیمت مشخص بوده، شما می توانید پس از انتخاب محصول مورد نظر خود و مشاهده مبلغ آن در سبد خرید از روش های زیر برای خرید از نوژن استفاده کنید :

روش های پرداخت محصولات

1. پرداخت الکترونیکی : شما می توانید با متصل شدن به درگاه پرداخت الکترونیکی و با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب تمامی مبلغ محصول را پرداخت و پس از دریافت محصول در مقصد مبلغ حمل و نقل آن را نقدا پرداخت نمایید.

2. پرداخت نقدی : شما می توانید از طریق ارتباط با ما (تلگرام ما ، اینستاگرام ما و یا شماره های تماس ما) اطلاعات بیشتری در مورد محصولات ما گرفته و پس از انتخاب محصول قطعی خود و هماهنگی با ما، درخواست ارسال محصول را نموده (مبلغ حمل و نقل را به صورت بیانه پرداخت) و پس از تحویل صحیح و سالم محصول در مقصد مورد نظر شما تمامی مبلغ محصول را نقدا پرداخت نمایید.

3. پرداخت چکی : برای این منظور شما باید نیمی از مبلغ محصول را به صورت نقدی پرداخت نموده و باقی آن را تا حداکثر دو ماه طی دو فقره چک کارمندی در مقصد مورد نظر شما و پس از تحویل صحیح و سالم محصول و پرداخت مبلغ حمل و نقل به نماینده این شرکت تحویل نمایید. لازم به ذکر است این نوع پرداخت تنها در شهر مشهد مقدس مقدور می باشد.

روش های ارسال محصولات

1. ارسال با پست به مقصد شما :
با ارسال کالا به واسطه پست کالای مورد نظر خود را در مقصد مورد نظرتان تحویل خواهید گرفت.

2. ارسال به باربری شهرستان مقصد :
با ارسال کالا به واسطه باربری، کالای خود را از پایانه باربری شهر خود تحویل خواهید گرفت.

3. ارسال با وانت بار به مقصد شما :
این ارسال مخصوص مشهد مقدص می باشد و به واسطه آن کالای خود را در مقصد مورد نظرتان تحویل خواهید گرفت.

بدیهی است که مبلغ حمل و نقل محصول بر عهده مشتری می باشد.

فروش پایان یک تعهد نیست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *